Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6–10 lat, które spędzają wakacje na koloniach czy półkoloniach. Liczba uczestników nie może przekroczyć 30 osób. Spędzimy razem 90 minut. Przygotowaliśmy do wyboru trzy tematy warsztatów. Wystarczy wybrać i kupić bilet online. Bilet dla dziecka kosztuje 12 zł, opiekunowi przysługuje bilet bezpłatny (1 opiekun na 10 osób).

/ zapraszamy w poniedziałek – piątek
/ warsztaty rozpoczynają się o godz. 10.00
/ zajęcia trwają 90 minut
/ bilet dla dziecka kosztuje 12 zł, opiekunowi przysługuje bilet bezpłatny (1 opiekun na 10 osób)
/ edukatorka będzie czekać przy kasach biletowych ECS (parter)

Otwieramy bramy

Przed budynkiem ECS można znaleźć symbole. Czym są symbole? Skąd się tu wzięły? Do czego służą? Na zajęciach postaramy się rozszyfrować trudną naturę symbolu, a przede wszystkim znaleźć klucz do pewnych bram, aby dotrzeć do ukrytych za nimi znaczeń.

Rusz głową, ręką, nogą

Te warsztaty pobudzą waszą wyobraźnię, ale wymagają sprytu i zręczności. Bawiąc się chustą animacyjną poćwiczymy spostrzegawczość. Poruszając się w małej przestrzeni potrenujecie refleks i pamięć. Czeka was wiele wyzwań, które sprawią, że poczujecie się, jak prawdziwi mistrzowie ruchu!

Kolaże w parze

Czy do kolażowania potrzebujemy roweru? Podczas zajęć sprawdzimy, co to jest kolaż i jak wiele/niewiele ma wspólnego z kolarstwem. Rozwiązując zagadki odkryjemy, jakie aktywności przywodzą na myśl lato. Dzięki uwolnieniu kreatywności i grupowemu współdziałaniu ułożymy wyjątkowe opowieści, które staną się inspiracją dla kolażowych dzieł sztuki.