Od wykładów przez konferencje i debaty po festiwale filmowe, koncerty i projekty obywatelskie – wszędzie tam nas spotkacie! Wolontariusze ECS to część ekipy, która tworzy Europejskie Centrum Solidarności. Jednocześnie jesteśmy gospodarzami, animatorami i współorganizatorami. Każdego roku w organizacji wydarzeń pomaga kilkuset wolontariuszy.

W wolontariacie nieważne są płeć, wykształcenie, stopień sprawności fizycznej czy miejsce zamieszkania. Również wiek nie ma znaczenia, program ma charakter międzypokoleniowy, wolontariusze mają od 11 lat do 70+! Najważniejsza jest Twoja gotowość do pracy, pasja, ciekawość świata i życzliwość dla ludzi.

  • zostaniesz gospodarzem nowoczesnej, przyjaznej instytucji kultury, która utrwala pamięć o zwycięstwie Solidarności
  • poznasz wielu ciekawych ludzi w różnym wieku
  • weźmiesz udział w atrakcyjnych wydarzeniach
  • nauczysz się działać w zespole i zdobędziesz nowe umiejętności
  • dowiesz się więcej o sobie i wzmocnisz poczucie własnej wartości

Chcesz do nas dołączyć? Wypełnij formularz (link poniżej), koordynator wolontariatu skontaktuje się z tobą najpóźniej w ciągu 48 godzin.

Masz pytania?
kontakt | Olena Dobrovolska-Malinowska
e-mail: wolontariat@ecs.gda.pl

Wolontariusze podczas Święta Wolności i Solidarności / 2019

Galeria foto z wydarzeń w ECS / od 2014

Administratorem danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku (dalej: Administrator lub My) z siedzibą w Gdańsku przy ul. pl. Solidarności 1 , NIP 5832507309. W sprawach ochrony danych osobowych można się kontaktować z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem email: rodo@wolontariatgdansk.pl. Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji do Wolontariatu w ECS i przekazywanie na wskazany adres email i numer telefonu informacji związanych z rekrutacją. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie, informując nas o tym dowolnym kanałem kontaktu lub rezygnując z uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.
Dostęp do twoich danych może mieć podmiot wspierający nas w obsłudze strony WWW, firma hostingowa oraz podmiot dostarczający usługi chmurowe, z których korzystamy.
Ponadto twoje dane po pozytywnie zakończonej rekrutacji wykorzystamy w celu przygotowania i zawarcia z tobą porozumienia o wykonywanie świadczeń woluntarystycznych i przekażemy do Europejskiego Centrum Solidarności w związku z organizowanymi wydarzeniami, w których będziesz brał udział w roli wolontariusza.
Przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo sprostowania lub uzupełnienia treści swoich danych, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych i prawo do przenoszenia danych.
Jeżeli podejrzewasz, że przetwarzamy twoje dane osobowe niezgodnie z obowiązującym prawem – możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, Warszawa).
Przetwarzając dane osobowe nie stosujemy profilowania. Nie przekazujemy także danych osobowych do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez nich nie pomożemy ci zostać wolontariuszem.