Hurra!!! Nareszcie wakacje! Czas na nowe przygody i dobrą zabawę! Zapraszamy rodziny oraz grupy zorganizowane, kolonijne i półkolonijne, na wspólne spędzenie tego czasu w Europejskim Centrum Solidarności.

warsztaty dla rodzin | Punkt widzenia

Każdy z nas jest inny i doskonale o tym wiemy. Inaczej też patrzymy na różne sprawy, bo perspektywa zależy od punktu widzenia. Czasami te różnice budzą konflikty, czasami frustrację, a czasami… No właśnie, czasami te różne perspektywy sprawiają, że dzieje się magia. Podczas zajęć potrenujemy empatię, poczytamy, a także poznamy Pabla Picassa, który lubił patrzeć jednocześnie z różnych stron na to samo zjawisko. Zainspirujemy się dorobkiem tego artysty i również stworzymy dzieła.

warsztaty dla rodzin | Podróże małe i duże

Wakacje to znakomity czas na odkrywanie nowych miejsc. Wspólnie wyruszymy w podróż. Poznamy wiele ciekawostek dotyczących różnych regionów świata. W trakcie warsztatów wykorzystamy: mapy, globusy i kompasy oraz użyjemy wyobraźni, aby stworzyć niezwykłe łapacze marzeń.
Walt Disney powiedział: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Do dzieła!

warsztaty dla grup zorganizowanych

Przygotowaliśmy do wyboru dwa tematy warsztatów: Wszystkie kolory świata oraz Każdy śmieje się w tym samym języku. Wystarczy wybrać zajęcia i przesłać formularz zgłoszeniowy. Bilet dla dziecka kosztuje tylko 15 zł.
Uwaga! Liczba uczestników nie może przekroczyć 30 osób.