Strefa Młodzi Wiedzą stawia na relaks, wszak nastał czas ferii zimowych : )
Zapraszamy młodych z województwa pomorskiego (16–30 lat) do wzięcia udziału w kuligu konnym i rozmowie przy ognisku. Korzystajmy z zimowej aury i integrujemy się! Pamiętajcie, by ciepło się ubrać!
Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz się i zaproś przyjaciół.

UWAGA! Uczestniczki i uczestnicy w wieku 16–17 lat potrzebują pisemnej zgody opiekuna prawnego.
Druk pobierz z naszej strony >> pobierz <<
Podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i udział w wydarzeniu prześlij e-mailem na adres: w.krezymon@ecs.gda.pl, a oryginał koniecznie zabierz ze sobą na wydarzenie!

Program wydarzenia

zbiórka | okolice PKS Gdańsk

Dokładną lokalizację miejsca spotkania zaznaczyliśmy w linku do Google Maps. O godz. 10.30 odjeżdżamy wynajętym autokarem w kierunku Wieżycy, gdzie odbędzie się kulig.

kulig | Sanki bądź przejażdżka wozami drabiniastymi

Kulig odbędzie się w stadninie koni Kolano, gdzie zaprzęgi składające się z dużych i mniejszych sań ciągnąć będą konie. Jeśli nie będzie śniegu, to nic straconego! Wtedy okolicę Wieżycy i Szymbarka zwiedzimy z wozów drabiniastych, które również ciągną konie.

rozmowa i ognisko | Odpoczynek po zimowym szaleństwie

Po kuligu czekać na nas będzie ognisko z kiełbaskami oraz ciepła herbata i zupa. Porozmawiamy o naszym projekcie, planach na nadchodzący rok czy też o tym, jak być bardziej aktywnym młodym mieszkańcem Pomorza.
Rozmowę poprowadzi Wiktoria Krezymon, koordynatorka projektu

powrót | okolice PKS Gdańsk

Specjalnym transportem wrócimy do Gdańska.