Uczennice i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi Jędrzej Sołowij – ogromny fan popkultury i wykorzystywania jej w edukacji, praktyk nieszablonowego podejścia do edukacji, trener Odysei Umysłu. Od najmłodszych lat w jego życiu obecne były gry wideo – początkowo grał w nie, teraz popularyzuje włączanie ich w proces edukacji. Jako trener regularnie gości na konferencjach poświęconych grywalizacji, game-based learningowych oraz kreatywności. Podczas zajęć – adresowanych zarówno do uczennic i uczniów, kadry pedagogicznej, jak i rodziców – przybliża ideę kreatywnego podejścia do rozwoju i procesu uczenia (się).

Uczestniczki i uczestników warsztatów podzieliliśmy na dwie grupy, gdyż praca w mniejszym zespole sprzyja pozyskiwaniu wiedzy i rozwojowi. Każda grupa będzie liczyć maksymalnie 30 osób.

Projekt STREFA MŁODZI WIEDZĄ powstał z myślą o młodych i aktywnych z województwa pomorskiego, a także o tych, którzy nie działają jeszcze publicznie, ale chcą się rozwijać. Wydarzenia odbywają się dwa razy w miesiącu, za każdym razem w innym ośrodku regionalnym. To wspólne przedsięwzięcie Europejskiego Centrum Solidarności i samorządu województwa pomorskiego.

Uwaga! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują imienne zapisy.
Liczba miejsc ograniczona.

Program
Potęga kreatywności | warsztaty
Zapewne często słyszysz o kreatywności i krytycznym myśleniu, ale w zasadzie… Co to jest? Co to znaczy dla Ciebie i Twojej przyszłości? A może nie warto się tym przejmować?
Te pytania i wiele innych, ale na razie ciii… – weźmiemy pod lupę na tej dynamicznej i pełnej humoru sesji kreatywnej. Będziemy rozmawiać, ćwiczyć i wspólnie rozkminimy potęgę kreatywności i myślenia krytycznego!
Warsztat poprowadzi Jędrzej Sołowij.
grupa I: 10.00–12.10
grupa II: 12.30–14.40