Stocznia malucha to interdyscyplinarne warsztaty, podczas których dzieci w twórczy i kreatywny sposób trenują zmysły, rozwijają spostrzegawczość i poznają świat.
Podczas zajęć proponujemy różnorodne aktywności – poznajemy liczby i litery, trenujemy skupienie podczas czytania książek dostosowanych do wieku, eksperymentujemy z różnymi substancjami i fakturami. Trenujemy nie tylko głowy, ale i palce oraz całe ciało – wspólnie się ruszamy, ćwiczymy rączki tworząc, dotykając i badając. Multisensoryczne zabawy dostarczają różnorodnych bodźców do rozwoju.
Podczas zajęć bardzo ważna jest dla nas również bliska relacja dziecka z opiekunem, to moment dla Was na budowanie więzi, a my po tych wszystkich zabawach posprzątamy.

Maluchy (1,5–3 lata), rodziców i opiekunów zapraszamy do ECS!
Stoczniowcom z wydziału S2 zginęły narzędzia. Spróbujemy im pomóc i ich poszukać. Przy okazji sprawdzimy, co jest im potrzebne do pracy oraz z jakich materiałów to jest zrobione. Policzymy do dwóch i poznamy literkę S jak stocznia, statek, silnik, suwnica i superdzieciaki.
Uwaga! Ubierzcie strój, który można pobrudzić!

Uwaga! Bilet na warsztaty Stocznia malucha uprawnia do nabycia biletów ulgowych na Wydział Zabaw – dla dziecka do 10 roku życia i jego rodzica/opiekuna. W dniu warsztatów zapraszamy do kasy ECS.

termin | zawsze ostatnia środa miesiąca, godz. 11.00
grupa wiekowa | dzieci w wieku 1,5–3 lat wraz z rodzicami/opiekunami
czas | 60 minut
miejsce | sala warsztatowa nr 1 (3 piętro)
bilet | dziecko: 10 zł, opiekun: wstęp bezpłatny