Uczennice i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Pucku zapraszamy na warsztaty pod hasłem: Żaden problem, czyli kreatywne podeście do rozwiązywania problemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują imienne zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestniczki i uczestnicy będą mieli możliwość omówienia realnych problemów występujących w ich lokalnych społecznościach, a prowadząca zaprezentuje narzędzia i techniki warsztatowe wspomagające proces szukania na nie rozwiązań. Podczas warsztatu zostaną wykorzystane karty Withflow cards – workshops.
Praca będzie odbywać się w dwóch grupach, co daje większe możliwości pozyskania wiedzy i rozwoju. Każda grupa ma liczyć maksymalnie 30 osób.
/ grupa I: 9.45–12.00
/ grupa II: 12.30–14.40

prowadząca | Agata Czyżewska
Trenerka umiejętności biznesowych w zespole trenerskim PwC Polska. Na co dzień zarządza projektami oraz działa w europejskich organizacjach zajmujących się prawami młodzieży – European Democrat Students i European Youth Forum. Ukończyła kurs „Wytrenuj trenera”, organizowany przez National Democratic Institute.

Projekt Strefa Młodzi Wiedzą powstał z myślą o młodych i aktywnych z województwa pomorskiego, a także o tych, którzy nie działają jeszcze publicznie, ale chcą się rozwijać. Wydarzenia odbywają się dwa razy w miesiącu, za każdym razem w innym ośrodku regionalnym. To wspólne przedsięwzięcie Europejskiego Centrum Solidarności i samorządu województwa pomorskiego.