Strefa Młodzi Wiedzą spływa na wakacje 🙂 Zapraszamy młodych z województwa pomorskiego (16–30 lat) do wzięcia udziału w spływie kajakowym i integracji w formie team building.

Korzystajmy z pięknej pogody i integrujemy się, to nasz pomysł na lato. Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się i zaproś przyjaciół.

Uwaga! Uczestniczki i uczestnicy w wieku 16–17 lat potrzebują pisemnej zgody opiekuna prawnego.

Podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i udział w wydarzeniu prześlij e-mailem, a oryginał koniecznie zabierz ze sobą na wydarzenie!

Program wydarzenia

spływ kajakowy | Rzeka Reda, czyli meandry i bystrza

Spotykamy się o godz. 10.00 na parkingu kiss & ride przy SKM Wejherowo. Następnie specjalnym transportem dotrzemy nad rzekę Redę. Na wodzie spędzimy ok. 2,5–3 godziny, pokonując najciekawszy odcinek rzeki, która często zmienia swój bieg, pokazując jaka przyroda jest piękna i nieprzewidywalna. Zobaczymy m.in. żerowiska bobrów. Liczne meandry i bystrza nie pozwolą nam się nudzić.

przejdź do mapy

integracja i ognisko | Team Building

Nasz spływ kończymy w przystani kajakowej nad jeziorem Orle. Tam będzie czekało na nas ognisko, a następnie integracja w postaci team building. To dobra okazja, aby się poznać i w doborowym towarzystwie, kreatywnie spędzić czas.

powrót | SKM Wejherowo, parking kiss & ride

Znów specjalnym transportem wrócimy do Wejherowa.