zbiórka | Gdańsk, pod Urzędem Marszałkowskim, ul. Okopowa 21/27
start | Gdańsk, przystań Żabi Kruk, ul. Żabi Kruk 15a

Strefa Młodzi Wiedzą przechodzi w tryb wakacyjny. Wykorzystajmy ładną pogodę i zróbmy coś wspólnie. Zapraszamy młodych z województwa pomorskiego w wieku 16–30 lat do wzięcia udziału w spływie kajakowym i hyde parku. Zwiedzamy i gadamy – to nasz pomysł na lato.

Program wydarzenia

spływ kajakowy | Gdańsk z perspektywy Motławy

Będziemy zwiedzać ponad 1000-letni Gdańsk od strony rzeki. Przepłyniemy ścisłym centrum miasta. Zobaczymy Stągwie Mleczne, wszystkie bramy wodne, Wyspę Spichrzów, Żurawia, gdańską marinę i największy eksponat Narodowego Muzeum Morskiego – „Sołdka”, pierwszy statek pełnomorski zbudowany w powojennej Polsce, który otrzymał imię trasera, przodownika pracy ze Stoczni Gdańskiej.

integracja | grill

hyde park | Porozmawiajmy na ważne tematy

Co Cię cieszy? Co Cię uwiera? Co chcesz zmienić? – każdy będzie mógł zabrać głos. Porozmawiamy o sprawach ważnych i wzajemnie podzielimy się doświadczeniami.
W roli gospodyni: Barbara Götzendorf-Grabowska, psycholożka.

UWAGA! Uczestniczki i uczestnicy w wieku 16–17 lat potrzebują pisemnej zgody opiekuna prawnego. Druk pobierz z naszej strony: https://ecs.gda.pl/mlodzi-wiedza/. Podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i udział w wydarzeniu prześlij e-mailem: w.krezymon@ecs.gda.pl, a oryginał koniecznie zabierz ze sobą na wydarzenie!

Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązują zapisy, decydująca jest kolejność zgłoszeń.
Zapisz się i zaproś przyjaciół.