Gastronomia

RESTAURACJA | Amber Side
lokalizacja | parter, obok wejścia głównego do ECS

Dwukrotnie wyróżniania w prestiżowym przewodniku Gault&Millau restauracja od kilku lat przyjmuje gości pysznymi daniami kuchni europejskiej. Inspiracjami dla szefa kuchni są smaki kuchni lokalnej, ale też odważne kierunki z innych kultur kulinarnych.
W restauracji organizowane są Niedzielne Bufety Rodzinne – rodzinne wydarzenia, podczas których Goście poznają smaki kuchni świata, a także urodziny dla dzieci i imprezy zamknięte.
Amber Side – jako jedyna w Trójmieście restauracja – pomieści wydarzenie na 150 miejsc siedzących. Doskonałe możliwości aranżacyjne umożliwiają dostosowanie ustawienia stołów do potrzeb wydarzenia.

godziny otwarcia
poniedziałek, środa – niedziela / 13.00–17.00
wtorek / nieczynne

więcej | → amberside.pl

KAWIARNIA | Corten Café
lokalizacja | parter, obok wind panoramicznych

Wstąp do kawiarni Corten Café - delektuj się wypiekami i widokiem przepięknego ogrodu zimowego w jedynym w swoim rodzaju muzeum ECS.
Cukiernicy Corten Café przygotowują ciasta i desery według unikalnych receptur, a goście z całego świata zachwycają się jakością kremów, bezy i ciast, z których tworzone są słodkie kompozycje.

godziny otwarcia

poniedziałek – niedziela / 10.00–18.00

BAR | Elektron Bar
lokalizacja | 1 piętro, wjazd windami panoramicznymi lub wejście schodami

Szybko, zdrowo i w przystępnych cenach. W Barze Elektron skomponować możesz pyszny obiad z 3 dań – od typowych przekąsek „do ręki”, po klasyczne dania obiadowe, firmowane jakością Amber Side. W menu zawsze posiadamy propozycje wegetariańskie. Dysponujemy ponad 60 miejscami siedzącymi (możliwość rezerwacji grupowych).

godziny otwarcia
PAŹDZIERNIK – KWIECIEŃ
poniedziałek, środa – niedziela / 12.00–16.00
wtorek / nieczynne
MAJ – WRZESIEŃ
poniedziałek – niedziela / 12.00–16.00


UWAGA! Bywa, że z racji aktywności mających miejsce w budynku ECS, godziny otwarcia kawiarni, baru i restauracji ulegają zmianie. Na terenie ECS obowiązuje wyłączność firmy MMAWW Sp. z o.o. na obsługę gastronomiczną i cateringową.

KONTAKT
Restauracja Amber Side / Corten Café
Europejskie Centrum Solidarności
pl. Solidarności 1
80-863 Gdańsk

Menadżer | Hanna Piotrowicz-Gajuś
tel.: +48 695 809 099
e-mail: h.piotrowicz@amberside.pl