ODETCHNIJ SĄSIADKO, SĄSIEDZIE! | warsztaty

termin | 14 sierpnia, sobota, godz. 11–12:30
miejsce | Europejskie Centrum Solidarności, sala warsztatowa nr 5, 3 piętro
wstęp | wolny + rezerwacja miejsc

Masz już dość hałasu w mieście? Głośnych imprez do rana i krzyków pod oknem o świcie? Denerwuje Cię to, jak zmienia się Twoja okolicy w trakcie sezonu letniego? – wiemy, że to spore utrapienie dla mieszkanek i mieszkańców terenów postoczniowych. Wzmocnijmy więc naszą odporność na stres. Wspólnie z naszym sąsiadem, Wojtkiem Jurojciem, zapraszamy na warsztaty.

Podczas godzinnego spotkania skupimy się na wyzwaniach życiu codziennym, rodzinnego i zawodowego – presja czasu, duża liczba zadań, stres, przemęczenie – oraz prostych sposobach radzenia sobie z nimi.
Porozmawiamy o oddechu i jego wpływie na ciało. Poszukamy równowagi i spokoju, wyjdziemy naprzeciw nadmiarowi wrażeń i emocji. Co więcej, teorię sprawdzimy w praktyce!

PROWADZĄCY
Wojtek Jurojć | Specjalista od oddechu i zdrowia mentalnego, podróżnik. Odwiedził ponad 60 krajów świata. Przepracował ponad 7 lat w branży IT za granicą. Mieszkał 4 lata w Azji. Sadził drzewa w tajskiej dżungli, budował chatki na Sri Lance oraz uczył dzieci ekologii w Indiach. Obecnie prowadzi webinary i warsztaty dobrego samopoczucia dla firm, gdzie łączy świat biznesu ze światem zdrowia mentalnego. Prowadzi sesje oddechowe i pisze w wolnej chwili na blogu FB/IG:
@conscious.traveler
@LinkedIn

Co konkretnie zaplanowaliśmy?
/ ćwiczenia oddechowe na dodanie energii, wyciszenie oraz integrację ciała (oddech naturalny i oddech wymuszony)
/ medytację
/ wiedzę merytoryczną dotyczącą oddechu

Wyposażeni w łatwe do stosowania techniki będziecie w stanie stosować je samodzielnie w domu.
Pooddychajmy wspólnie, a wyjdzie nam to na zdrowie!

Wydarzenie jest częścią projektu ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ, w którym odnosimy się do terenów postoczniowych i szeroko rozumianego sąsiedztwa ECS. Nasze otoczenie zmienia się, dlatego wspólnie z mieszkańcami pragniemy oswajać zachodzące przemiany. Chcemy zachować w pamięci historie miejsc i ludzi, obserwować i wzmacniać podejmowane przez nich działania. Jesteśmy współodpowiedzialni za ten teren, za tworzenie nowej tkanki miejskiej.