Zespół

    Europejskie Centrum Solidarności
pl. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk
tel.: 58 772 40 00
fax.: 58 772 42 92
e-mail: ecs@ecs.gda.pl
 
  DYREKTOR
BASIL KERSKI

tel.: 58 772 40 00
e-mail: ecs@ecs.gda.pl

Michalina Krzysztoforska
kierownik | Biuro Dyrektora i Kancelaria
tel.: 58 772 40 03
e-mail: m.krzysztoforska@ecs.gda.pl
 



 
  ZASTĘPCY DYREKTORA

Patrycja Medowska

zastępczyni dyrektora ds. kultury obywatelskiej
Wydział Kultury Obywatelskiej
tel.: 58 772 40 00
e-mail: p.medowska@ecs.gda.pl

Magdalena Mistat
zastępca dyrektora ds. komunikacji i strategii
Wydział Komunikacji i Strategii
tel.: 58 772 40 00
e-mail: m.mistat@ecs.gda.pl

dr Przemysław Ruchlewski

zastępca dyrektora ds. naukowych
Wydział Naukowy
p.o. zastępcy dyrektora ds. muzealno-archiwalnych
Wydział Muzealno-Archiwalny
tel.: 58 772 40 00
e-mail: p.ruchlewski@ecs.gda.pl


  KIEROWNICY WYDZIAŁÓW  
  Daniel Adamski
pełnomocnik dyrektora
Wydział Zarządzania Majątkiem
tel.: 58 772 40 65
e-mail: d.adamski@ecs.gda.pl
Marta Kwaśnik
główna księgowa
Wydział Finansowy
tel.: 58 772 41 04
e-mail: m.kwasnik@ecs.gda.pl
  dr Arkadiusz Smagacz
kierownik
Wydział Biblioteki
tel.: 58 772 40 78
e-mail: a.smagacz@ecs.gda.pl
 
  PEŁNOMOCNICY DYREKTORA

Magdalena Charkin-Jaszcza
pełnomocnik dyrektora ds. międzynarodowych
i protokołu
tel.: 58 772 40 07
e-mail: m.charkin@ecs.gda.pl


dr Jacek Kołtan

pełnomocnik dyrektora ds. naukowych
tel.: 58 772 40 55
e-mail: j.koltan@ecs.gda.pl