04.08.2016

PLANSZOGRANIE W ECS

PLANSZOGRANIE w ECS
termin | każdy pierwszy czwartek miesiąca
czas | 17–20
wiek | bez ograniczeń
miejsce | ECS, pl. Solidarności 1
wejście | przez historyczną stoczniową Bramę nr 2
plac gry | ogród zimowy
wstęp | wolny

UWAGA! Turniej z nagrodami dla wielbicieli farmerki w trudnych czasach suszy, konkurencji i korupcji! Eliminacje do ogólnopolskiego turnieju gry planszowej SANTIAGO – już 4 sierpnia w ECS w ramach PLANSZOGRANIA (godz. 17–20). Zdobywcy pierwszych czterech miejsc otrzymają gry planszowe: SANTIAGO, ATLANTYDA, TAJEMNICZE PODZIEMIA i SŁUDZY CIEMNOŚCI. Zwycięzca zaś przechodzi do finału, który odbędzie się 20 listopada w Gdańsku w ramach festiwalu GRAMY. Główna nagroda w finale to 2 tys. zł! Dla tych, którzy chcą ćwiczyć – SANTIAGO czeka w bibliotece ECS. Zapraszamy.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca w ogrodzie zimowym ECS stają stanowiska do gry w planszówki – dla dużych, małych, średnich, rodzin i grup przyjaciół. Dołączcie do nas!
Wachlarz gier jest bardzo szeroki. EGO, KOLEJKA, SANTIAGO, ZWIERZAKI CUDAKI, MISTAKOS i gry z serii DR KNIZIA POLECA, to tylko część tytułów, które czekają na graczy. Animatorzy zadbają o to, aby każdy znalazł coś atrakcyjnego dla siebie.
Dlaczego warto grać w gry planszowe i zręcznościowe? – bo wspomagają rozwój intelektualny, uczą zasad współzawodnictwa, rozwijają wyobraźnię, są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi i okazją do pozyskania nowych znajomości.
Serdecznie zapraszamy, bo w pojedynkę nie da się grać gry planszowe!
Organizatorem przedsięwzięcia są TREFL oraz Europejskie Centrum Solidarności.

wydarzenie fb: www.facebook.com/events/1694076767556935/

Kolejne terminy PLANSZOGRANIA:
▪ 1 września 2016
▪ 6 października 2016
▪ 3 listopada 2016
▪ 1 grudnia 2016