31.01.2015

Otwarcie WYDZIAŁU ZABAW

Odpływamy! – od budowy statku przez dostawę towaru, przeładunek w porcie po wyjście w rejs. Zapraszamy dzieci do 10 roku życia. Każdemu dziecku musi towarzyszyć dorosły opiekun/opiekunowie.

WYDZIAŁ ZABAW to sala zajmująca ponad 400 m kw. na parterze budynku ECS. Na jej atrakcyjność składa się wiele mobilnych stanowisk połączonych w atrakcyjną dla dzieci przestrzeń zabawy i nauki. Dzieciaki dowiedzą się tu, m.in. co oznacza „solidarnie” i ile dobrego można zdziałać wspólną pracą.

31 stycznia, sobota, jest Dniem Otwartym – wolnym od zakupu biletów.
O każdej pełnej godzinie WYDZIAŁ ZABAW we władanie przejmować będzie 75-osobowa grupa. Od 26 stycznia na stronie internetowej ruszyła rezerwacja miejsc do WYDZIAŁU ZABAW W DNIU OTWARTYM i jednocześnie osobisty odbiór bezpłatnych biletów w kasie. Na każdą godzinę rozdamy 50 biletów w sieci. W dniu imprezy w kasie będzie czekać na każdą godzinę 25 wejściówek.


Ważne!
  1. Jedna osoba dorosła może sprawować opiekę – maksymalnie! – nad trójką dzieci.
  2. Do sali nie można wchodzić w obuwiu zewnętrznym, zasada ta obowiązuje zarówno dzieci, jak i opiekunów. Zabierzcie ze sobą obuwie domowe lub skarpetki.
  3. Ci z Państwa, którzy zarezerwowali na DZIEŃ OTWARTY bezpłatne bilety przez Internet, nie muszą przychodzić przed dniem imprezy do kasy ECS, aby je odebrać osobiście.

Zasady funkcjonowania WYDZIAŁU ZABAW od 1 lutego

REZERWACJA MIEJSC