Europejskie Centrum Solidarności

pl. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk
tel.: 58 772 40 00
poniedziałek – piątek: 8–16

jak do nas dotrzeć

zwiedzanie wystawy

kasy/ tel.: 58 772 41 12
rezerwacje/ zwiedzanie@ecs.gda.pl

punkt informacyjny

tel.: 58 772 41 15
infopunkt@ecs.gda.pl

godziny otwarcia

październik–kwiecień: 10–18 | maj–wrzesień: 10–20
  • SEKRETARIAT
    Europejskiego Centrum Solidarności

    ecs@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • kierownik biura dyrektora i kancelarii

    Michalina Krzysztoforska
    m.krzysztoforska@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 03

  • dyrektor
    Europejskiego Centrum Solidarności

    Basil Kerski
    ecs@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • zastępca dyrektora
    Wydział Kultury Obywatelskiej

    Patrycja Medowska
    p.medowska@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • zastępca dyrektora
    Wydział Komunikacji i Strategii

    Magdalena Mistat
    m.mistat@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • zastępca dyrektora
    Wydział Naukowy

    Przemysław Ruchlewski
    p.ruchlewski@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • zastępca dyrektora
    Wydział Muzealno-Archiwalny

    Andrzej Trzeciak
    a.trzeciak@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • pełnomocnik dyrektora
    Wydział Zarządzania Majątkiem

    Daniel Adamski
    d.adamski@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • główna księgowa
    Wydział Finansowy

    Marta Kwaśnik
    m.kwasnik@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • manager ds. marketingu
    Dział Wynajmu i Organizacji Wydarzeń

    Lucyna Augustyn
    l.augustyn@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 22

  • Biuro Prezydenta
    Lecha Wałęsy

    sekretariat
    blw@ilw.org.pl
    tel.: 58 772 42 00